
Két leány Franciaországból elindult egy lovas kocsin Romániaiba, két ló és egy kutya társaságában. A szekéren minden luxus megtalálható, mint egy lakókocsiban, ágy, gáztűzhely, könyvespolc, kerékpár, mosogató, világítás.
Az utazók tegnap – 2013. szeptember 17-én – a ricsei Általános Iskola előtti parkolóban pihentek meg a gyerekek nagy örömére. Megetették lovaikat, megebédeltek, elmosogattak, és indultak tovább hosszú útjukra.
A lányok a szabadságra és a környezetvédelemre akarják felhívni a figyelmet.
Szerencsés utat kívánunk nekik, és sok követőt.
-szcs-


























