2013. szeptember 26-án a sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház dolgozói véradásra hívták a Bodrogköz lakosait a cigándi Bodrogközi Kistérségi Járó Beteg Szakellátó Központba.
A véradásra érkezőknek a véradás előtt egy nyilatkozatot kellett kitölteni, hogy valóban alkalmasak a véradásra, majd a vérminta elemzése után az erre a célra kialakított helységben adhattak vért az emberek.
Reméljük, hogy e nemes cselekedettel minél több beteg embert tudunk a gyógyulásban segíteni!
A legközelebbi véradásra Cigándon várhatóan januárban kerül majd sor.
-kg-




























