bodrogkoz.com

Bodrogközi hírportál

A korábbi évekhez hasonlóan az idén is megrendezték Zemplénagárdon az Idősek napját. Az ünnepségre október 11-én 17 órától került sor a Zemplénagárdi Általános Iskola Tornatermében. A meghívott vendégek közül hatvan fő tette tiszteletét a rendezvényen. A színes programok jó hangulatot biztosítottak. A műsor Dócs Enikő szavalatával kezdődött, amit Szajkó Anna Polgármester köszöntő beszéde követett. A jó kedvet a Zemplénagárdi Öregek Otthona tagjainak Apáca-show című előadása szolgáltatta. Ezután Horváth Beatrix zongora-előadása és érzelmekben gazdag verse csalt könnyeket a megjelent ünnepeltek szemébe.  A Sarkantyús Néptáncegyüttes színvonalas záró produkcióját vastaps kísérte végig. Az este hátralevő részében Szabó Tamás zenész húzta a talp alá valót, biztosítva ezzel az emberek további jó hangulatát. A megemlékezés vidám, felhőtlen szórakozást nyújtott a szép korúak számára, egy pillanatra elfeledtetve velük gondot, bánatot.

A Zemplénagárdi Önkormányzat szeretné megköszönni mindenkinek, aki részt vett abban, hogy az a rendezvény létre jöjjön.

Külön megköszöni a fellépőknek, akik előadásukkal emelték az est fényét:

Dócs Enikő

Horváth Beatrix

Zemplénagárdi Öregek Otthonának tagjai

Sarkantyús Néptáncegyüttes

Szabó Tamás zenész

 

-ka-

zemplenagard_2013_10_11_idosek_napja (10) zemplenagard_2013_10_11_idosek_napja (1) zemplenagard_2013_10_11_idosek_napja (2) zemplenagard_2013_10_11_idosek_napja (3) zemplenagard_2013_10_11_idosek_napja (4) zemplenagard_2013_10_11_idosek_napja (5) zemplenagard_2013_10_11_idosek_napja (6) zemplenagard_2013_10_11_idosek_napja (8) zemplenagard_2013_10_11_idosek_napja (9)