A korábbi évekhez hasonlóan az idén is megrendezték Zemplénagárdon az Idősek napját. Az ünnepségre október 11-én 17 órától került sor a Zemplénagárdi Általános Iskola Tornatermében. A meghívott vendégek közül hatvan fő tette tiszteletét a rendezvényen. A színes programok jó hangulatot biztosítottak. A műsor Dócs Enikő szavalatával kezdődött, amit Szajkó Anna Polgármester köszöntő beszéde követett. A jó kedvet a Zemplénagárdi Öregek Otthona tagjainak Apáca-show című előadása szolgáltatta. Ezután Horváth Beatrix zongora-előadása és érzelmekben gazdag verse csalt könnyeket a megjelent ünnepeltek szemébe. A Sarkantyús Néptáncegyüttes színvonalas záró produkcióját vastaps kísérte végig. Az este hátralevő részében Szabó Tamás zenész húzta a talp alá valót, biztosítva ezzel az emberek további jó hangulatát. A megemlékezés vidám, felhőtlen szórakozást nyújtott a szép korúak számára, egy pillanatra elfeledtetve velük gondot, bánatot.
A Zemplénagárdi Önkormányzat szeretné megköszönni mindenkinek, aki részt vett abban, hogy az a rendezvény létre jöjjön.
Külön megköszöni a fellépőknek, akik előadásukkal emelték az est fényét:
Dócs Enikő
Horváth Beatrix
Zemplénagárdi Öregek Otthonának tagjai
Sarkantyús Néptáncegyüttes
Szabó Tamás zenész
-ka-




























