bodrogkoz.com

Bodrogközi hírportál

2013. szeptember 26-án a sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház dolgozói véradásra hívták a Bodrogköz lakosait a cigándi Bodrogközi Kistérségi Járó Beteg Szakellátó Központba.

A véradásra érkezőknek a véradás előtt egy nyilatkozatot kellett kitölteni, hogy valóban alkalmasak a véradásra, majd a vérminta elemzése után az erre a célra kialakított helységben adhattak vért az emberek.

Reméljük, hogy e nemes cselekedettel minél több beteg embert tudunk a gyógyulásban segíteni!

A legközelebbi véradásra Cigándon várhatóan januárban kerül majd sor.

cigand_2013_09_26_véradás

-kg-