Anyák napja alkalmából fiatal anyukákat,nagymamákat köszöntöttek Semjénben 2014. május 4-én a faluház nagytermében 15-órai kezdettel. Az ünnepség megnyitása ként a Község Polgármestere köszöntötte a résztvevőket. A Semjénben működő Néptánc csoport hangulatos fellépéssel jeleskedett és a Cigándi Citera zenekar is nagyon tartalmas és vidám előadással járult hozzá a résztvevők jókedvéhez. A legnagyobb örömet a gyerekek szerezték, amikor szép verseket szavaltak az anyukáknak. A műsor végén a község polgármestere meg köszönte a résztvevők jelenlétét, a fellépők nagyszerű előadását és minden anyukának, nagymamának egy cserép virággal kedveskedett a műsor végén.
































