bodrogkoz.com

Bodrogközi hírportál

A 2013. augusztus 15-én a Prof. Czinke Ferenc Faluházban sok ember érezte azt, hogy segítenie kell embertársainak! Nagyon jó érzés tudni, hogy falunkban ennyi segítő szándékú ember van. Pácinban minden évben megszervezik a  véradást, nem feledve segítségre szoruló embertársainkat. Elmondhatjuk, hogy évről-évre vannak olyanok akiknek már nem ez az első véradásuk, azt mondják “jó érzés, hogy segíthetnek” , de olyan is volt aki először döntött úgy: segít!

Véradás előtt minden véradónak el kellett fogyasztania egy fél liter vizet és egy kis ennivalót. Miután levették a vért, pihenni kellett egy kicsit, de aztán mindenki folytathatta tevékeny hétköznapját.

Tehát, arra buzdítunk mindenkit, aki teheti adjon vért és mentsen meg három életet, este hajtsa le úgy a fejét párnájára, hogy: SEGÍTETTEM

Köszönjük a véradóknak a segítséget, az egészségügyi dolgozóknak a munkájukat.

-cscs-