Tisztelt Felsőberecki Lakosok!
2013. augusztus 22.-én reggel 8 órától társadalmi munkát szervezünk az iskola udvarán. Jelentkezni és érdeklődni személyesen 2013. augusztus 21-ig a képviselőknél vagy a polgármesternél lehet.
Kérjük, aki tud segíteni az jöjjön el, és közös erővel tegyünk községünkért.
Tisztelettel:
Felsőberecki Község Önkormányzata



















