bodrogkoz.com

Bodrogközi hírportál

Anyák napi műsorral kedveskedtek a Kántor Mihály Általános Iskola első osztályos tanulói 2014. május 5-én a Nagy Dezső Művelődési Ház és Könyvár dísztermében.

A megjelent vendégeket Pikó Sándor köszöntötte.

Az iskola legkisebb tanulói rövid köszöntőjük után egy-egy szál virággal kedveskedtek az édesanyáknak, nagymamáknak.

Az anyák, nagymamák köszöntése Harsányi Zsófia ének produkciójával, meghitt hangulatban zárult.

-kg-