Anyák napi műsorral kedveskedtek a Kántor Mihály Általános Iskola első osztályos tanulói 2014. május 5-én a Nagy Dezső Művelődési Ház és Könyvár dísztermében.
A megjelent vendégeket Pikó Sándor köszöntötte.
Az iskola legkisebb tanulói rövid köszöntőjük után egy-egy szál virággal kedveskedtek az édesanyáknak, nagymamáknak.
Az anyák, nagymamák köszöntése Harsányi Zsófia ének produkciójával, meghitt hangulatban zárult.
-kg-































