A Kántor Mihály Általános Iskola Zemplénagárdi Tagintézmény vezetője, értesíti a kedves szülőket, hogy tanköteles korú gyermeküknek az általános iskola első osztályába való beiratkozása 2014. április 28-29-30., reggel 8 órától 18 óráig az iskola épületében történik.
A következő okmányokat hozzák magukkal a szülők:
– A gyermek születési anyakönyvi kivonata.
– Lakcímkártyáját és TAJ- számát.
– Iskolaérettséget igazoló óvodai, vagy szakértői vélemény.
Köszönettel Lakatos Ferenc tagintézmény-vezető.
-ka-




















