2013. november 26-án délután 16-órától Semjén község polgármestere, Setét Béla beszámolót tartott a település lakói számára. A tájékoztató a közmunka programokról, a rendezvényekről és az Önkormányzat helyzetéről szólt. Szó esett még a falunapról, az idősek napjáról és az elkövetkező karácsonyi ünnepségről is.























