2013. augusztus 07-én 14:00-tól második alkalommal került megrendezésre a Társasjáték Klub Zemplénagárdon a Községi Könyvtár épületében. Közel harminc gyerek, apuka és anyuka jelent meg a délutáni rendezvényen, ezzel megduplázva az első alkalommal megjelent gyerekek, felnőttek számát. A Gyermekjóléti Szolgálat munkatársai (Deák Dóra, Leskó Csilla) és Kiss Attila Közösségfejlesztő új színezhető rajzokkal és társasjátékokkal próbálták érdekesebbé tenni a gyerekek számára a programot. A kisebb gyerekek rajzoltak, színeztek és számukra egyszerűbb társasjátékokkal játszhattak, míg a nagyobbak sakkal, malommal és gondolkodást, tudást igénylő játékokkal szórakoztatták magukat. A délután ügyességi csapatjátékokkal zárult, ahol a gyerekek a székfoglaló mellett, a labdával való kiütős játékot is kipróbálhatták. Összességében véve mindenki jó hangulatban vált el egymástól, jelezvén, hogy alig várják a következő alkalmat, hogy újra megrendezésre kerüljön a Társasjáték Klub.
-ka-































