Alsóbereckiben Halmajálisoztunk a Bodrog-holtágnál.
Ínyenckedők csapatunkkal neveztünk a halételfőző versenyen.
Elnyertük a zsűri egyik különdíját ahol Márki Bertalan királyi mesterszakács volt a zsűri elnöke.
Köszönjük Alsóberecki Önkormányzatának és polgármester asszonyának Zitának ezt a szép szervezett élménydús napot.
Nagyon jól éreztük magunkat.
” LZs”











































