bodrogkoz.com

Bodrogközi hírportál

Befejeződött a Révleányvári Bajnokok Ligája!

 

Az utolsó csoportkör zajlott a legfeszültebb hangulatban . Az első mérkőzést Zemplénagárd csapata vívta az Overdose csapata ellen, amelyet Zemplénagárd nyert meg 3-2 arányban. A következő mérkőzést hoznia kellett az RTC csapatnak, hogy legyen esélye még a kupára. Sikerrel is jártak egy nagyon szoros mérkőzésen 1-0-ra verték az Overdose csapatát.

Aztán következett az utolsó mérkőzés, a mindent eldöntő nagy meccs. Az RTC-Zemplénagárd, nagyon izgalmas mérkőzés melyen, az RTC-nek nyernie, míg Zemplénagárdnak döntetlent kellett játszania. Az első félidőtt az RTC tudhatta magáénak 1-0. A második félidőben is jól játszottak, de hibáztak az utolsó 5 percben és egyenlített Zemplénagárd. Aztán következett a ráadás, amelyben ismét Zemplénagárd talált be és ezzel el is döntötték 2-1 arányban, hogy ők lettek a bajnokok.

Fodor Tamás közösségfejlesztő elmondta, nem ez volt az idén az utolsó ilyen mérkőzés, szeretne még Szeptemberben is indítani egy bajnokságot, mellyen remélhetőleg már több csapat fog részt venni.

Zemplénagárd         12 pont

RTC                              9 pont

Overdose                   4 pontrevleany_2013_08_19_bajnokok ligája

revleany_2013_08_19_bajnokok ligája_1