Magyar Kultúra Hete programsorozat részeként tartottak foglalkozást a Városi Könyvtárban 2017. január 25-én.
Az eseményen a Kántor Mihály Általános Iskola diákjai vettek részt.
A gyerekek először egy rövid prezentációt láthattak, amely Kölcsey Ferenc: Himnusz című költeményének keletkezéséről, a vers megzenésítéséről, és a Magyar Kultúra Napjáról szólt.
Ezután egy magyar népi nyelvi vetélkedőn mérhették össze tudásukat a tanulók, melyen nagyon jól szórakoztak a jelenlévők.

























