Mint minden tanévben, így idén is november végén került megrendezésre Karcsán a Suligála. Az általános iskola diákjai, 2013. november 23-án 15:00 órától mutatták be előadásaikat a Nagy Géza Művelődési Központban. A diákok már a gála előtti hetekben lelkesen próbáltak nap, mint nap, hogy minél színvonalasabb műsort adjanak elő. A művelődési ház terme zsúfolásig telt a rendezvény délutánján, szülők, barátok, rokonok mind kíváncsian várták az előadásokat. Balogh Sándor Csabáné igazgató nő köszöntötte a jelenlévőket,majd kihirdette a a magatartás verseny eredményét. Az iskola diákjainak az ebédlőben tanúsított magatartásának értékelése céljából versenyt hirdetett a tantestület, melyben pontozták a megfelelő illemszabályok betartását (köszönés, nem játszunk az étellel, nem szürcsölünk, nem hangoskodunk stb.). Az alsó tagozatos csoportok közül a 3-4. osztály, a felsősök közül pedig a 7-8. osztályos tanulók magatartása bizonyult jobbnak. Az osztályok jutalma csokoládé volt. A rendezvényt a nagycsoportos óvódások tánca nyitotta, majd az iskolások osztályonként adták elő produkcióikat. A közönség jól szórakozott a különböző mese jelenetek, modern táncok, paródiák során. Nagy sikert aratott a negyedik osztályosok Karcsai Fekete Szemek előadása, de a nyolcadikos fiúk kánkánját is vastapssal jutalmazta a közönség. Köszönjük szépen a kellemes délutánt a tanulóknak és felkészítő tanáraiknak.
Képek bővebben: http://karcsasuli.gportal.hu/gindex.php?pg=35606380&gid=2918545
-cj-































