bodrogkoz.com

Bodrogközi hírportál

A Sánta Erzsébet Általános Iskolában 2014.október 22-én Halloween rendezvényt tartottak a TÁMOP3.3.8. B-12-2012-0102” Segítsük egymást” pályázat finanszírozásában. A rendezvényt már nagyon várták gyermekeink. Nagy lelkesedéssel végezték az előzetes feladatokat tökfaragás, diógyűjtés, az osztályok, folyosók dekorálása, a Banya című dal tanulása Gryllus Vilmostól. A programok igen változatosak voltak, volt arcfestés, almatorony építő verseny, tökös célba dobás, jósda, angol versek, dalok tanulása, Rémségek Háza videó show, Itt a kacsa, hol a kacsa… interaktív játék, tökmécses kiállítás „Tökicik”, Szörnyen kreatív sarok, Tökös kölyökatlétika verseny, almahorgászat. A boszorkánykonyha egész délután nyitva tartott torokmelegítő szérummal, rémségek kifacsart nedűjének kenyerével várta a versenyeken szerzett töktallérokért vásárolni kívánó nebulókat. A rendezvény a Rémségek bálja- suli diszkóval zárult.

Élményekkel gazdagodva tértek haza otthonaikba a gyermekek és kezdődött az őszi szünet, ahol kipihenhették fáradalmaikat.

-OCs-