Méltóképp ünnepelték az Anyákat 2014. május 4-én Zemplénagárdon. A gyerekek nagy lelkesedéssel készültek, hogy megmutassák, szeretetüket az édesanyák és nagymamák iránt. A programot Borsodi Ferenc Alpolgármester Úr köszöntő beszéde nyitotta, majd a gyerekek műsora következett. A közel hatvan megjelent vendég meghatottan hallgatta a szereplők szívre ható előadását, amit az áramszünet sem tudott megzavarni. A produkció végeztével, virágokkal köszöntötték a nebulók a rendezvényen megjelent édesanyákat, nagymamákat, kismamákat. A könnyes szemek és a meghatott pillantások tökéletesen jellemezték a műsor hangulatát. Szeretnénk megköszönni mindenkinek, aki munkájával segítette a műsort és a megjelent vendégeknek, hogy tiszteletüket tették a rendezvényen.
-ka-

































