Három napos zenés evangelizáció került megrendezésre 2014. május 21.-22.-23-án, Zemplénagárdon a Református parókia udvarán. Az igehirdetést mindegyik nap Kállay László Nagyrozvágy református lelkésze tartotta. A program során felléptek még Semjén Református Énekkara, Nagyrozvágy református Énekkara, Dezső református lelkész házaspár, Örömhír együttes, Pont zenekar, Zemplénagárd Idősek Klubjának Énekkara és a helyi iskolás gyerekek. Az evangelizáció jó hangulatban és jó időben telt el, melynek végén kötetlen beszélgetéssel és süteményezéssel zárult. Zemplénagárd Református Egyház Közössége szeretné megköszönni a támogatóknak, fellépőknek és a megjelent híveknek a részvételt.
-ka-




























